Jednodniowe

Dailies Aqua Komfort Plus

DAILIES-AquaComfort-Plus

Pierwsza jednodniowa soczewka kontaktowa z unikalnym Systemem Nawilżania o Potrójnym Działaniu dla całodziennego komfortu…przy każdym mrugnięciu oczu.

Raz w okularach raz bez…

Jeżeli jesteś osoba krótkowzroczna lub nadwzroczna. Na co dzień nosisz okulary. Ale czasami chcesz o nich zapomnieć i poczuć swobodę sięgnij wtedy po soczewki Focus® DAILIES® z AquaComfort Plus, które zapewnia Ci ostre widzenie, łatwość użytkowania oraz komfort w każdej sytuacji.

Czy wiesz, że mrugamy średnio 14.000 razy w ciągu dnia?

Dlatego stworzyliśmy soczewkę DAILIES® AquaComfort Plus, która wykorzystując unikalny, aktywowany mruganiem środek nawilżający zapewnia komfort w ciągu całego dnia.
System Nawilżania o Potrójnym Działaniu nowej soczewki DAILIES® AquaComfort Plus:

 1. zwilża
 2. nawilża
 3. odświeża

Dając wyjątkowy komfort i utrzymując nawilżenie soczewki od rana do wieczora.

Proste w użytkowaniu

Soczewki Focus® DAILIES® AquaComfort Plus przeznaczone są do codziennej wymiany. Nie wymagają stosowania produktów pielęgnacyjnych. Rano zakładasz nowa parę, a wieczorem wyrzucasz.

1 Day Acuvue TruEye

44650-hi-1DAV

1 DAY ACUVUE® TruEye® to jednodniowe soczewki kontaktowe zaprojektowane, by sprostać wyzwaniom współczesnego życia oraz chronić zdrowie Twoich oczu.

Pierwsze na świecie jednodniowe soczewki kontaktowe, które łączą wyjątkową przepuszczalność tlenu, najwyższą ochronę przed UV oraz wyjątkową gładkość dzięki technologii HYDRACLEAR® Żadne inne soczewki nie są lepiej przystosowane do współczesnego, pełnego wyzwań trybu życia.

Soczewki 1•DAY ACUVUE® TruEye® są dla Ciebie idealnym rozwiązaniem, jeśli:

 • szukasz soczewek, dostosowanych do warunków współczesnego życia i ochrony zdrowia Twoich oczu
 • żyjesz pełnią życia i potrzebujesz soczewek, które za Tobą „nadążą”
 • chcesz nosić soczewki przez cały dzień aż do wieczora lub tylko przez kilka dni w tygodniu.

To jedyne soczewki kontaktowe tego typu, które zapewniają następujące korzyści:

 • jaśniejsze i bielsze oczy
 • najwyższą ochronę przed UV spośród wszystkich soczewek jednodniowych
 • wyjątkowo gładką powierzchnię soczewki dla komfortu oczu
 • wygodę i zdrowie nowych, świeżych soczewek każdego dnia
 • Narafilcon A – unikalny silikonowo-hydrożelowy materiał – pozwala na niemal 100% dostępność tlenu i pomaga zachować zdrowy wygląd oczu
 • Filtr UV blokujący 100% promieniowania UV-B i ponad 97% UV-A
 • Wyjątkowe nawilżenie i gładkość dzięki technologii HYDRACLEAR® 1, która zapewnia oczom nawilżenie i komfort.

Medivue Comfort 1 Day

MedivueComfort1Day

Jednodniowy tryb wymiany stanowi również najzdrowszą opcję soczewek kontaktowych – codziennie zakłada się nową, czystą parę. Możesz jednak nie zdawać sobie sprawy, że jednodniowe soczewki Medivue 1 Day mają jeszcze dodatkową zaletę – niespotykany komfort noszenia przez cały dzień. Wszystko to dzięki PC Technology™. PC jest skrótem od fosforylocholiny, która zawiera wodolubne molekuły, biokompatybilne z organizmem. Dzięki PC Technology™, jednodniowe Medivue 1 Day wiążą wodę przez dłuższy okres czasu oraz cechują się mniejszą ewaporacją powierzchniową. PC Technology™ sprawia także, iż woda jest przyciągana i wiązana na jej powierzchni tworząc barierę ochronną, która otrzymuje soczewkę w czystości i zapewnia jej prawidłowe działanie. Wszystko to oznacza, że Medivue 1 Day pozostaje nawodniona i wygodna w noszeniu przez cały dzień.